KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14855022
nr 1485 5022
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1710/310, lejonbacken. Bildmått: 17x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:52:48
29/8 17:07:06
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg